Dzisiaj bardzo popularne są panele szklane i zdjęcia na szkle. Te oryginalne kompozycje są łatwe w utrzymaniu w czystości. Panele szklane najczęściej stosujemy w kuchniach i w łazienkach. Panele tego rodzaju są kolorowe, przedstawiają różne obrazy. W celu wyczyszczenia ich wystarczy przetrzeć je mokrą ściereczką. Zawsze można zaproponować swój wzór, producenci bardzo chętnie na szkle zadrukują proponowane przez nas projekty. Technologia powstawania paneli szklanych jest taka sama jak zdjęć na szkle. Odpowiedni rysunek drukuje się bezpośrednio na szkle a następnie przy pomocy folii zabezpiecza się grafikę przed utratą kolorów czy ewentualnym starciem się. Przygotowany w ten sposób panel
dodatkowo zgrzewa się z tworzywem blockout, powoduje to, że można panele kleić bez widocznych odbarwień.

fot. axitech.pl

Panele szklane i zdjęcia na szkle to piękne, estetyczne i nowoczesne ozdoby do domów. Pomieszczenia tak ozdobione stają się pomieszczeniami indywidualnymi i pomieszczeniami jedynymi w swoim rodzaju. Wybór wzorów paneli szklanych jest ogromny, przeróżne kategorie sprawiają, że zawsze wybierzemy odpowiedni projekt dla siebie i dopasujemy go do rodzaju naszego wnętrza.
Dodatkowo panele szklane, na ściany w kuchni są nie tylko ładną dekoracją ale także bardzo praktyczną. Czasami chcemy by nasza kuchnia była swojska i zaprojektowana z rozmachem, dlatego dzięki odpowiednim panelom na szkle umocowanym na ścianach naszych kuchni, możemy łatwo osiągnąć taki efekt.

Reklama: Panele Szklane Axitech: http://www.axitech.pl/panele-szklane.html

Nowoczesność w naszych mieszkaniach dzisiaj jest najważniejsza, chcemy by nasze domy czy pomieszczenia były ładne, efektowne, by były jedyne w swoim rodzaju. Dzięki umieszczeniu na ścianach ozdobnych paneli szklanych lub zdjęć bliskich nam osób, nasze mieszkanie nabiera charakteru i staje się naszym personalnym i jedynym miejscem, tak bardzo z nami związanym.
Nowoczesność na ścianach to także łatwość utrzymania ścian w odpowiedniej higienie, to także tworzenie niesamowitych przestrzeni, czasami nawet w formie 3d.
Szklane panele jak również i zdjęcia na szkle nie są tak bardzo drogie. Można je zamówić w zakładach szklarskich lub w drukarniach specjalizujących się drukowanie na szkle. Projekty tego rodzaju długo pozostają trwałe, nie tracą zbyt łatwo swoich kolorów, są przez długie lata bardzo wyraziste i odporne na UV.
Właściciele mieszkań zdobionych szklanymi elementami są zachwyceniu przestrzeniami, które uzyskali dzięki szklanemu efektowi.
Takie mieszkania są niepowtarzalne, ponieważ i szklane wzory paneli czy zdjęć mogą być jedyne w swoim rodzaju.
Ta nowoczesność na ścianach to także i ogromna uroda naszych ścian i mieszkań.
Dodatkowo można sobie wybrać odpowiednie tło, odpowiednie ustawienie zdjęcia i odpowiednie naświetlenie projektów na szklany panel lub fotografię przedstawioną na szkle. Dzięki tej innowacji możemy zdobić ściany już nie tylko malując je lub tapetując ale także wieszając na nie zdjęcia na szkle lub doczepiając szklane panele. Te cudowne możliwości znacznie upiększają nasz domy i nasze mieszkania.