Na rynku brukarskim istnieje cała masa firm, które świadczą usługi brukarskie. Ułożenie kostki jest nie lada wyzwaniem. Prawidłowo ułożona kostka brukowa wymaga fachowej ręki, doświadczenia i pomysłu. Równie ważne są materiały, z których wykonujemy kostkę. Wiadomo, że jest to dość spora inwestycja finansowa. Dlatego lepiej postawić na kostkę od renomowanych producentów (np. LIBER, POLBRUK czy BRUK-BET). Profesjonalną firmą brukarską jest MK-Bruk, która świadczy usługi na rynku od piętnastu lat. Posiadając bogate doświadczenie podejmie się nawet najtrudniejszym inwestycjom. Wykorzystuje także markowe materiały. Wszystko to sprawia, że MK-Bruk posiada z roku na rok coraz większe grono klientów. Materiały używane podczas prac są najwyższej jakości. Kruszywo na podbudowę sprowadzamy wyłącznie z kamieniołomu w Zalasie oraz Niedźwiedziej Górze. Kostka brukowa którą Państwu przywozimy pochodzi od renomowanych producentów takich jak LIBET, BRUK-BET oraz POLBRUK. Jeśli posiadają Państwo własną kostkę (nawet innej firmy niż wskazane powyżej) podejmiemy się wykonania zlecenia.

brukarstwo

 

Firma MK BRUK wykonuje usługi brukarskie dla przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Zajmuje się następującymi zleceniami:
– w zakresie prac brukarskich,
– sprzedaży kostki brukowej,
– transportu materiałów sypkich.

Działając na rynku od 2002 roku posiadamy piętnastoletnie doświadczenie. Pozwala ono na na podjęcie się każdego nawet najtrudniejszego zlecenia. Satysfakcja i zadowolenie klientów mamy potwierdzone referencjami. Każda praca chroniona jest pisemną gwarancją na okres od 3 lat. Gwarancja obejmuje zarówno prace wykonawcze jaki i ukryte wady produktów.

Do każdej inwestycji podchodzimy w sposób indywidualny. W związku z tym oraz w związku z różnorodnymi typami prac brukarskich oraz czynnikami, które decydują o cenie prac nie posiadamy stałego cennika. Zapraszamy natomiast do umówienia się na niezobowiązujące i całkowicie bezpłatne spotkanie na miejscu inwestycji. Podczas spotkania pokażemy Państwu kostki oraz wyjaśnimy wszystko na temat cen. Omówimy szczegóły techniczne dotyczące wykonania planowanych prac. Po zaakceptowaniu przez Państwa cen podpisujemy umowę, w której określony zostaje termin realizacji usługi.
Następnie wykonujemy bezpłatny projekt planowanej nawierzchni kostki. Po jego akceptacji w ustalonym terminie przystępujemy do wykonania usługi.

Doświadczenie, profesjonalizm i renomowana kostka brukowa sprawiają, że klienci są usatysfakcjonowani i zadowoleni. Brukarstwo to nasza pasja. Więcej informacji na stronie www.mk-bruk.pl

Zobacz więcej: http://mk-bruk.pl