Firma Nielsen Polska sp. z o.o. z sukcesami funkcjonuje na polskim rynku już od 23 lat, niezmiennie oferując klientom nowoczesne i modne oraz najwyższej jakości wyroby ramiarskie. Są to produkty, takie jak ramy do obrazów i fotografii czy grafik, ramki drewniane i inne.

Zastosowanie w produkcji najnowocześniejszych technologii sprawia, że klienci otrzymują wartościowy i wysoce estetyczny produkt, który idealnie nadaje się do użytkowania i zastosowań w różnych dziedzinach sztuki, ochrony dzieł, w pracach konserwatorskich. Wszystkie produkty Nielsen Bainbridge Group Home™ łączą w sobie staranne wykonanie i styl, które od wielu lat doceniane są przez klientów firmy, jak również przez oglądających prace, ostatecznych odbiorców sztuki.

Międzynarodowe sukcesy firma Nielsen zawdzięcza swojej długoletniej pracy i doświadczeniu. Firma współpracuje i cieszy się popularnością wśród specjalistów z różnych dziedzin artystycznych lub w inny sposób związanych ze sztuką oraz dbaniem o dziedzictwo kulturowe.

Firma Nielsen oraz jej produkty niosą inspirację wielu osobom, między innymi specjalistom zajmującym się oprawą prac, fotografikom, konserwatorom dzieł sztuki. Firma współpracuje z instytucjami i uczelniami zlokalizowanymi na całym świecie. Są to Bibliotheque Nationale w Paryżu, British National Library w Londynie, Art Institute w Chicago, Columbia University w Nowym Jorku, Hebrew University w Jerozolimie.

Intencją powstania Nielsen Polska było zapewnienie klientom wysokojakościowych produktów oraz kreacja estetyki i piękna. Produkty firmy, czyli ramki drewniane i inne, ramy do obrazów i oprawy dowolnych prac artystycznych są wyrobem posiadającym swój charakter i styl, potrafiącym podkreślić i wydobyć piękno z oprawianych dzieł.

Jedną z idei firmy jest dbałość o uatrakcyjnianie otoczenia w przestrzeni miejskiej. Chodzi o miejsca powszechnie odwiedzane, typu biur, firmowych salonów sprzedaży, hoteli, restauracji, centrów handlowych, galerii, muzeów. Miejsca te są najczęściej neutralne pod względem estetycznym, co przyczynia się do postrzegania przez nas rzeczywistości jako szarej i przeciętnej. Tymczasem warto poświęcić trochę wysiłku celem jej urozmaicenia.

Firma Nielsen działa z równym powodzeniem na polu sztuki i biznesu. Najnowocześniejsze, postępowe rozwiązania opracowane przez Nielsen Bainbridge Group Home™ zapewniają stałą satysfakcję i uwagę klientów. Firma obserwuje zmieniające się trendy w dziedzinie sztuki i oprawy dzieł, dostosowując swoją ofertę do aktualnych potrzeb klientów.