Jeżeli gra w pokera Texas Hold’em to Twoje hobby z całą pewnością zainteresuje Cię wiadomość, że kilka dni temu powstał całkiem nowy portal dedykowany tej grze. Mowa o stronie turnieje-pokerowe.pl. Poker w naszym kraju ma wielu zwolenników jednak podstawowym problemem jest brak możliwości gry w turniejach, gdyż tych nie organizuje się prawie wcale. Jednak niedługo się to zmieni.

Portal turnieje-pokerowe.pl kilka dni temu ogłosił start pierwszego turnieju pokerowego. Organizowane przez nas turnieje pokerowe odbywają się w wariancie poker Texas Hold’em  NL. Jeżeli chodzi o pierwszy turniej pokerowy jaki mamy w planie przeprowadzić odbędzie się on w Krakowie. Natomiast co do wysokości wpisowego i daty startu turnieju nie są one jeszcze ogłoszone. A to dlatego, że wpisowe możecie wybrać sami głosując w specjalnej ankiecie umieszczonej w serwisie. Z kolei co to daty startu turnieju zależna jest ona od zainteresowania – czekamy aż uzbiera się 100 chętnych osób. Jak na razie Wasze zainteresowanie jest duże także zapisujcie się bo szkoda czasu. Żeby się nie okazało, że zabraknie dla Ciebie miejsca w tym wspaniałym wydarzeniu.

Poza informacjami o organizowanych przez nas turniejach pokerowych w naszym serwisie znajdziecie również między innymi dział promocje pokerowe. Tam odszukacie masę bardzo ciekawych bonusów dla osób, które pragną założyć konto na wybranym pokerroomie. I tutaj trzeba wspomnieć o najświeższej promocji od Stargames, który dodaje Wam do 100 euro od pierwszej wpłaty INSTANT. Zatem zaczynacie grę na prawdziwe pieniądze nie inwestując własnych i to z dość pokaźną sumą 100 euro. Więcej informacji o tym jak uzyskać ten bardzo ciekawy bonus znajdziecie w zakładce promocje pokerowe na naszej stronie.

Co więcej osobom, które zdecydują się nas odwiedzić proponujemy bardzo ciekawe forum pokerowe. Tutaj możecie otrzymać odpowiedzi na nurtujące Was pytanie dotyczące gry w pokera. To również znakomite miejsce do wymiany pokerową wiedzą. Serdecznie zapraszamy!